Silácká show / Strongman

Show programy /Silácká show / Strongman
Silácká exhibice - slovenský silák Jan Ilevskij
Silácká exhibice - slovenský silák Jan Ilevskij
Púchov /SK/ Celá ČR / SR
JAN ILEVSKIJ, silák ze Slovenska může oživit nejen Vaše městské, obecní či jiné slavnosti, dny dětí, majálesy, firemní akce… Jan již přibližně od roku 1993 obohacuje nejen slovenskou scénu svými, pro diváky velmi atraktivními kousky. Cca 45 minut dlouhá show je skutečně vhodná pro každé publikum, lze rozdělit do více [...]
Napínavá silácká show
Napínavá silácká show
Blansko Celá ČR / SR
Napínavá silácká show může být i na vaší akci! Můžete se těšit na ukázku silácké disciplíny v ohýbání železné tyče o krk a hlavu i přes zuby, tvarování pásoviny i táhnutí osobního automobilu v zubech.
ŽELEZNÝ ZEKON
ŽELEZNÝ ZEKON
Bystřice pod Hostýnem (okr. Kroměříž) Celá ČR / SR
Zekon power show - to je jedinečná zábavná silácká show pro malé i velké spojená s humorem a vtipem. Zekonova show, to je kompletní program pro varieté, galavečery i venkovní prezentace.
René Golem Richter
René Golem Richter
Opava Celá ČR / SR CZ / SK / DE / PL
Držitel nejsilnějších lidských čelistí na světě (prokázané univerzitou v Pomoně - USA) nabízí netradiční šokující silové vystoupení z větší části zaměřené na ukázky síly čelístí a zubů. Šou, které překročilo naše hranice, se setkalo s velkým zájmem televizí po celém světě. Široká škála vystoupení obsahuje čísla, která jsou zapsána v [...]

Jak to funguje?

Vyber si umělce

Vyber si umělce

Najdi si v naší databázi ty nejlepší umělce na svoji akci, přidej si je do výběru a požádej o nezávaznou cenovou nabídku.

Porovnej nabídky

Porovnej nabídky

Umělci ti zašlou své nabídky a ty si vyber tu nejlepší pro svou akci.

Bav se!

Bav se!

Se zábavou máš vystaráno. Tak si to užij!