Facepainting / Bodypainting / Tetování

Doprovodné atrakce / Facepainting / Bodypainting / Tetování
Bodypainting
Bodypainting
Praha Celá ČR
Malování na těla modelek a modelů. Malování modelek pro reklamní i umělecké focení, hostesek pro akce, umělců pro vystoupení. Malování celého těla, nebo jen části. Kromě klasického malování máme v nabídce i bodypainting UV barvami.
Malování na obličej dětí a dospělých
Malování na obličej dětí a dospělých
Krnov (okr. Bruntál) Morava
Doprovodný program pro vaší jakoukoliv akci (dětský den, oslava narozenin, svatba, firemní večírek, oslavy měst a obcí, festivaly,  ...), maluji profesionálně, kvalitními atestovanými barvami za velmi příznivé ceny.
Dočasné tetování
Dočasné tetování
Moravská Třebová (okr. Svitavy) Celá ČR / SR
Dočasné tetování různých motivů na tělo podle zvolené šablony. Nejoblíbenější místa jsou lýtka, paže a záda, ale lze tetovat i na jiné partie těla. Vydrží až týden. Výhodou dočasného tetování je nepřítomnost výskytu alergických reakcí na zinek obsažený v henových…
Profesionální malování na obličej
Profesionální malování na obličej
Praha Celá ČR
Malování na obličej se věnujeme již devátým rokem. Malujeme jak na soukromých dětských oslavách, tak i na firemních akcích nebo studentských večírcích. Návrhy na nové motivy se snažíme stále zdokonalovat, obměňovat a upravovat tak, aby to bavilo nejen naše zákazníky, ale také nás Věříme, že malováním uděláme radost i Vám! [...]
Malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balonky plněné heliem, skákací hrady…
Malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balonky plněné heliem, skákací hrady…
Uherské Hradiště Celá ČR / SR
Doplňte Vaši akci službami, které mají děti rády, Vaší akci dodají tyto aktivity na bohatosti a Váš rozpočet nemusí tyto aktivity ani zasáhnout… Nabízíme malování na obličej, dětské třpytivé tetování-airbrush (dle dohody lze i pro dospělé), balonky plněné heliem, skákací hrady… Tyto služby lze realizovat buď paušálně - pořadatel zaplatí [...]
Malování na tvář a tělo - facepainting & bodypainting Yamayka.Be
Malování na tvář a tělo - facepainting & bodypainting Yamayka.Be
Brno Celá ČR / SR CZ / SK / EN
Facepainting a bodypainting pro rodinné a společenské akce se zkušenou animátorkou s několikaletou praxí a spolupracující s mnoha firmami (viz. reference). Malování na obličej a tělo pro děti a dospělé, od dětských oslav po výstavní akce pro veřejnost. Multižánrové malby dle požadavek dětí a dospělých: různá zvířata, superhrdinové a princezny, [...]
UV facepainting
UV facepainting
Praha Celá ČR / SR CZ / EN
Nabítzíme facepainting a bodypainting UV barvami. Jednoduché ornamenty na obličej skvěle rozzáří každou diskotéku s UV světlem., složitější malby nebo bodypainting se zase výborně hodí na promo akce, nebo různá představení.
Malování na obličej
Malování na obličej
Praha Celá ČR
Nabízíme malování na obličej pro děti i dospělé. Malujeme smývatelnými dermatologicky testovanými barvami. Facepainting je velmi oblíbený jak na velkých dětských dnech, tak i na soukromých dětských párty. Je velmi dobře využitelný  na akcích během čarodějnic a Halloweenu, festivalech a zejména promoakcích, kde vždy přitáhne pozornost.
Dostupné profi malování na obličej
Dostupné profi malování na obličej
Praha Celá ČR / SR
Malování na obličej neboli ‘‘facepainting’’ je velice oblíbené zábava pro děti. Naše šikovná malířka dokáže na tváří dětí i dospělých namalovat všemožné zvířecí i jiné motivy. Při malování používáme pouze barvy, které splňují atesty EU. Barvy jde jednoduše odstranit teplou vodou.
Malování na obličej, dočasné tetování
Malování na obličej, dočasné tetování
Zvoleněves (okr. Kladno) Celá ČR / SR
Pořádáte rodinnou, nebo veřejnou akci…? Nabízíme Vám naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. Veškerý materiál, který používáme je zdravotně nezávadný a nejlepší kvality. Této činnosti se věnujeme více jak 10 let a rádi Vám v tomto druhu zábavy pomůžeme. Dále nabízíme… MODELOVÁNÍ BALÓNKŮ,  BUBLINOVOU DÍLNU, ŽONGLÉRSKOU DÍLNU, CUKROVOU VATU, SKÁKACÍ [...]
Facepainting a Balonky
Facepainting a Balonky
Praha / Bratislava Celá ČR / SR
Potřebujete doplnit program nebo okořenit např. dětskou oslavu facepaintingem či modelováním z balonků? Jsme připraveni Vám v tomto pomoci ať už na 1-2 hod. nebo celodenní / celovíkendovou akci.
Tetování hennou
Tetování hennou
Praha Celá ČR / SR
Překvapte své hosty na firemní akci něčím originálním. Nabízíme ručně malované tetování hennou. Tetování vydrží  4-5 dní a dá se i omývat.

Jak to funguje?

Vyber si umělce

Vyber si umělce

Najdi si v naší databázi ty nejlepší umělce na svoji akci, přidej si je do výběru a požádej o nezávaznou cenovou nabídku.

Porovnej nabídky

Porovnej nabídky

Umělci ti zašlou své nabídky a ty si vyber tu nejlepší pro svou akci.

Bav se!

Bav se!

Se zábavou máš vystaráno. Tak si to užij!