Mažoretky, cheerleaders

Tanec /Mažoretky, cheerleaders
Evil dancers dance company
Evil dancers dance company
Praha Celá ČR / SR
Největší a nejprestižnější taneční skupina v ČR s již 15 ti letou tradicí. Nabízíme cokoliv spojeného s pohybem, tedy nejen tanec ale například ŽIVÉ SOCHY nebo FLASHMOB. Máme za sebou již řadu vystoupení jako turné skupiny Kabát, Xindla X nebo Olgy Lounové, Miss SR, Muž roku, Wella tour, Chivas, Benefit [...]
BabyBerušky Havířov
BabyBerušky Havířov
Havířov / Karviná Celá ČR / SR
Soubor BabyBerušky Havířov jsou děti ve věku od 3 do 7 let. Nabízíme cvičení na moderní i dechovou hudbu. Holčičky cvičí hlavně pro radost, ale zúčastňují se také různých festivalů a soutěží, ze kterých si většinou dovezou medaile nebo pohár.
Caramella - western and clogg dance show / country cheerleaders
Caramella - western and clogg dance show / country cheerleaders
Praha Celá ČR / SR
Caramella je pražská taneční country skupina. Repertoár zahrnuje výuku country tanců, francouzský kankán, americký horský step - clogging - jednotlivci, páry, celá skupina, bez hudby, s hudbou na playback či s kapelou Nota bene. Dále western-sexy show “Nejhezčí bordel v Texasu”, country cheerleaders, step ve stylu 30´let, irský step (2 [...]
Blue Wings Cheerleaders
Blue Wings Cheerleaders
Plzeň Celá ČR / SR
Roztleskávačky? Ne, děláme sportovní cheerleading - rozhodně nečekejte poskakující a jásající panenky Barbie s třpytivými třásněmi v rukou. Je to sport, který obsahuje tanec, gymnastiku, základy akrobacie a především výhozy tanečnic do obrovské výšky a lidské pyramidy.
Mažoretky Petra Studénka
Mažoretky Petra Studénka
Studénka (okr. Nový Jičín) Celá ČR / SR
Nabízíme vystoupení šesti skupin mažoretek - od malých dětí až po maminky. Vystupujeme na jakýkoli hudební doprovod v různě velkých formacích - od jedné mažoretky až po hromadné skladby všech devadesáti děvčat - a to jak na pódiu, tak v průvodech. Velice rády Vašemu přání.

Jak to funguje?

Vyber si umělce

Vyber si umělce

Najdi si v naší databázi ty nejlepší umělce na svoji akci, přidej si je do výběru a požádej o nezávaznou cenovou nabídku.

Porovnej nabídky

Porovnej nabídky

Umělci ti zašlou své nabídky a ty si vyber tu nejlepší pro svou akci.

Bav se!

Bav se!

Se zábavou máš vystaráno. Tak si to užij!