Ohňostroje

Doprovodné atrakce /Ohňostroje
BN Fireworks
BN Fireworks
Praha Celá ČR / SR
Firma která dělá ohňostroje již 20 let. Jsme flexibilní, dokážeme udělat ohňostroj i na místech kde by jiní sháněli povolení jen těžko. Ohňostroj i několik hodin po objednávce. Dovezeme připravíme. Vše řádně pojištěno a po akci uklizeno. Nápisy, loga, srdce na svatby, interiérové efekty pro kapely a jiná show.
Ohnostroje-servis CIPYTEX
Ohnostroje-servis CIPYTEX
Tišnov (okr. Brno-venkov) Celá ČR / SR
Realizujeme všechny typy ohňostrojů s hudebním doprovodem, pro menší akce vám doporučujeme vyzkoušet naše samoobsluzné ohňostroje, které zpestří vaší akci.Dále nabízíme: - hořící nápisy, logo Vaší společnosti - samoobslužné ohňostroje pohodlně nakoupíte přes eshop - konfety - doprava po celé ČR zdarma - působíme po celé ČR
M&M Pyro - ohňostroje pro každou příležitost
M&M Pyro - ohňostroje pro každou příležitost
Praha Celá ČR
Připravujeme ohňostroje pro malé i velké oslavy, akce a svatby. Sestavujeme miniohňostroje pro vlastní odpálení, i velké ohňostroje s profesionálním odpalovačem a mohutné pyro show.
Ohňostroje Beneš
Ohňostroje Beneš
Jesenice u Prahy (okr. Praha-západ) Celá ČR
Nabízíme realizaci profesionálních ohňostrojů pro všechny příležitosti, od malých rodinných oslav po velké akce pro firemní a městské oslavy.
AApyro - Roman Kopřiva
AApyro - Roman Kopřiva
Znojmo Celá ČR
Ohňostroje k vlastnímu odpalu. Ohňostroje na klíč. Ohňostroje synchronizované s hudbou dle Vaší volby. Interiérové ohňostroje… vše co souvisí s pyrotechnikou.
Papírový ohňostroj - Párty Klokočka
Papírový ohňostroj - Párty Klokočka
Praha 7 Celá ČR / SR
Papírový ohňostroj je ideální i pro denní akce (dětské oslavy, svatby…). Není tak hlučný jako klasický ohňostroj, nicméně efekt nabízí dokonalý, zejména děti jsou nadšené, když na ně z výšky padají vystřelované papírové třásně. Vše je prováděno maximálně bezpečně, tak aby si užili všichni přítomní. „A teď už se prosím [...]
Profiohňostroj
Profiohňostroj
Hranice u Aše (okr. Cheb) Celá ČR
Realizujeme malé i velké ohňostroje pro různé příležitosti s vyřízením veškerých povolení s počítačem řízeným odpálením. Možnost hudebního doprovodu.
LAKI ohňostroje
LAKI ohňostroje
Plzeň Celá ČR / SR
Provádíme ohňostroje po celé ČR. Párty ohňostroje na jedno zapálení, realizace ohňostrojů komponovaných do hudby, interiérové ohňostroje.
Ohňostroje - PROFESIONAL PYROTECHNIC EFFECTS
Ohňostroje - PROFESIONAL PYROTECHNIC EFFECTS
Trutnov Celá ČR / SR
Ohňostroje exteriérové, interiérové, pyrotechnické nápisy pro města, obce, produkce, firmy.
Ohňostroje Minergis
Ohňostroje Minergis
Plzeň Celá ČR / SR
Nabízíme realizaci ohňostroje od malých samoobslužných párty ohňostrojů až po ty velké, odpalované přes jeden z nejmodernějších odpalovacích počítačových systémů. Dále nabízíme: - hořící nápis, logo Vaší společnosti - při svatbách efekty srdce samozřejmostí - konfety papírové i metalické (možnost konfetového děla) - plameny na koncerty apod. - doprava po [...]

Jak to funguje?

Vyber si umělce

Vyber si umělce

Najdi si v naší databázi ty nejlepší umělce na svoji akci, přidej si je do výběru a požádej o nezávaznou cenovou nabídku.

Porovnej nabídky

Porovnej nabídky

Umělci ti zašlou své nabídky a ty si vyber tu nejlepší pro svou akci.

Bav se!

Bav se!

Se zábavou máš vystaráno. Tak si to užij!