O nás

ShowPortal je online databáze umělců a jejich vystoupení. Všechny nabídky jsou pravidelně aktualizovány a spravují si je samotní umělci (online). Provozovatelem portálu je společnost MAGIC PRODUCTION s.r.o. se sídlem v SR. Máme více než 20-leté zkušenosti s bookingem umělců a organizováním eventů.

• široká nabídka umělců, jejich počet stále roste
• komunikujete přímo s umělci - žádné zprostředkování
• nejlepší program na Vaši akci - vše na jednom místě
• šetřete čas - používejte ShowPortal

Firemní večírky, narozeniny, svatby, dětské oslavy a další... Jsme tu, abychom Vám pomohli najít nejvhodnější program pro Vaši událost. Jednoduše vyhledejte na ShowPortal a sami uvidíte, že máme největší výběr těch nejlepších umělců a bavičů. ShowPortal je rychlý a snadný způsob, jak najít, porovnat a kontaktovat umělce a baviče, kterých potřebujete na jakoukoliv akci.


Pro návštěvníky ShowPortalu:

ShowPortal Vám pomůže najít kvalitní program na Vaši akci. Nabízíme Vám široký výběr kvalitních účinkujících, přehledně zařazených do kategorií. Ať už pořádáte svatbu, firemní akci, nebo soukromou párty, u nás najdete ten správný program! Jednoduše a rychle vyhledejte účinkující a odešlete jim žádost o cenovou nabídku na jejich vystoupení. V krátkém čase Vás budou kontaktovat s cenovou nabídkou.
Booking umělců nebyl nikdy jednodušší!


Pro umělce:

Nabízíte zajímavé vystoupení a nejste v naší nabídce?
Online registrace trvá pouze pár minut! Vy sami si spravujete svůj profil a prezentaci na stránce. Poptávky od klientů začnou chodit na Váš mail - komunikujete přímo s klienty. Vše je samozřejmě zdarma!
Začněte bookovat více vystoupení - přidejte se na ShowPortal!


Pro agentury, hotely a zprostředkovatele - rozšířený přístup:

Chcete mít rozšířený přístup ke všem nabídkám a cenám umělců v databázi ShowPortalu?
Pokud často hledáte programy pro své klienty, tak rozšířený přístup do klientské zóny ShowPortalu je určen právě Vám! Ideální nástroj pro eventové agentury, hotely a zprostředkovatele, se kterým máte vždy k dispozici vše potřebné pro tvorbu cenových nabídek.
Šetřete Váš čas a zefektivněte tvorbu programu na eventy!


Booking umělců nebyl nikdy jednodušší!

Jak to funguje?

Vyber si umělce

Vyber si umělce

Najdi si v naší databázi ty nejlepší umělce na svoji akci, přidej si je do výběru a požádej o nezávaznou cenovou nabídku.

Porovnej nabídky

Porovnej nabídky

Umělci ti zašlou své nabídky a ty si vyber tu nejlepší pro svou akci.

Bav se!

Bav se!

Se zábavou máš vystaráno. Tak si to užij!