VESELÁ SEDMA Jana Sedlaříka
0 0 0

VESELÁ SEDMA Jana Sedlaříka

Nové Město na Moravě (okr. Žďár nad Sázavou) Celá ČR / SR 9 - 10

Info

Dechovka s cílem hrát dobrou muziku, zachovat bohatý repertoár všech našich hudebních skladatelů tohoto žánru a přiblížit lidem krásné české písničky i jména našich předních hudebních skladatelů.
Estrádní pořad s možností jmenovitého hudebního skladatele nebo dvouhodinový pořad “Babiččina krabička, aneb písničky, které nestárnou”.

Reference

S počtem vystoupení v Československé a později v České republice se množila i vystoupení v zahraničí a přibývalo zemí, kde se kapela Veselá sedma objevovala - Německo, Švýcarsko, Rakousko, Holandsko, Lucembursko, Dánsko, Francie, aj. I doma se dechovka prosazovala stále více. Vedle plesů, tanečních zábav, koncertů a estrád spolu s českými herci a umělci hrála Veselá sedma také na prestižních akcích Chodské slavnosti v Domažlicích, Mezinárodní dny mléka v Praze, Zahrada Čech v Litoměřicích a na jubilejní 100 - leté výstavě v Praze. Pravidelně se též účastní programu na výstavě Země Živitelka v Českých Budějovicích. Významné je rovněž čtyřleté účinkování na Plese olympioniků v paláci kultury v Praze.