Pavel Janovský moderátor
Pavel Janovský moderátor
Pavel Janovský moderátor
Pavel Janovský moderátor
Pavel Janovský moderátor
0 0 0

Pavel Janovský moderátor

Tábor Celá ČR / SR 1 CZ / EN

Info

Moderátor na Váš maturitní ples, firemní akci nebo svatební den. Hledáte moderátora, baviče, speakera? Prostě někoho s kým se budete smát? Jste na správné adrese.

Žiju tím, co mě naplňuje.
A co že to je?
Když se baví všichni kolem mě.

Kdo patří mezi mé zákazníky?
Každý, kdo chce své akci vdechnout zábavu. Za dobu svého působení v této sféře jsem měl možnost pracovat i pro větší klienty, například pro firmu KIKA, Metrostav či Tesco.

Co mám rád?
Když můžu svému publiku zazpívat.

Můj životní sen?
Mým životním snem je, aby každá má akce byla nezapomenutelná.

V rámci moderování velmi často na akci vystupuji zároveň i jako DJ (s vlastní aparaturou) hrající hudbu od 80.let po současnost.

Ovládám také angličtinu, moderuji sportovní události ( hokej, florbal, box, mma).

Reference

Moderátor.

Mikrofonu jsem se poprvé chopil při moderování tomboly na mém maturitním plese v roce 2008. To byl zřejmě ten okamžik, který mě utvrdil v tom, že za mikrofon patřím. Bavit lidi je jednoduše má práce i můj koníček. Maturitním plesem to začalo a moderováním na velkých akcích to jen pokračuje. Postupem času přibylo moderování maturtiních plesů, svateb, menších i velkých akcí i firemních večírku.

DJ.

Zkušenosti moderátora + zapálení pro hudbu = profesionální DJ

Příběh o tom, jak se k moderátorovi přidal i DJ je poměrně krátký. Jednoduše mě k této práci přivedl velký zájem ze strany zákazníků. Mít moderátora a zároveň DJe v jedné osobě. Jak se říká 2 v 1. A tak jsem se naučil kouzlit i za mixážním pultem a volit hudbu, která má úspěch.
Mezi VIP klienty, kteří využili mých služeb patří CS Cargo, Metrostav, Tesco, Kika a mnoho dalších.

V rámci maturitních plesů bych ze všech plesů vyzdvihl moderování galavečera Maturák roku 2018 v Táboře, který je vrcholem maturitní sezony.