Modern Talking Revival CZ
Modern Talking Revival CZ
Modern Talking Revival CZ
0 0 0

Modern Talking Revival CZ

Teplice Celá ČR / SR 2 - 10 CZ / SK / EN / DE

Info

Projekt MODERN TALKING Revival CZ je jeden jediný v České republice a druhý ve světě. Celý hudební blok se skládá z těch největších hitů legendárního německého popového dua 80. a 90.let – Modern Talking. Ale jak to celé vzniklo?

Celý nápad na MTrCZ “ležel v šuplíku” už několik let, hlavní myšlenku dostal Jirka. Stalo se tak v roce 2010. V roce 2015, když se setkal s Martinem, začali společně přemýšlet o tom, že by se na projektu mohlo trochu zapracovat a posunout jej dál. Pořád se něco “nedařilo” nebo nebyl čas, správná chvilka… Ale všechno se má nechat správně uzrát, protože vše má svůj čas. A ten nadešel na jaře roku 2019. Na projektu se začalo intenzivně pracovat. Jirka s Martinem se shodli, že by už mohli MTrCZ vypustit do světa. Souběžně se vyráběly první promo materiály a připravovala se pilotní vystoupení. Bylo potřeba si písně pořádně ohrát a ozpívat. A také hlavně otestovat na Vás posluchačích…

Věřte nebo ne, vyšlo to. Velký díky patří všem, kteří jste se stali tak trochu pokusnými králíky. Reakce byly pozitivní. Samozřejmě se našel i nějaký ten, co si musel nutně rýpnout. Pokud to ovšem byla kritika konstruktivní, tak se od toho dalo odrazit. Říct, že je všechno špatně, to umí každý, že?