Maskuzani - pouliční divadlo /SK/
Maskuzani - pouliční divadlo /SK/
Maskuzani - pouliční divadlo /SK/
Maskuzani - pouliční divadlo /SK/
Maskuzani - pouliční divadlo /SK/
0 0 0

Maskuzani - pouliční divadlo /SK/

Bratislava /SK/ Celá ČR / SR 1 - 3

Info

Pokud hledáte na Váš festival, jarmark, prezentační akci, městskou oslavu, obchodní centra atd. něco originální a geniální, pak jste na správné adrese.

Představujeme Vám program pouličního divadla s názvem MASKUZANI . Ti, kteří nás již znáte, víte, že všechno z naší nabídky je vždy něco originálního a upoutá pozornost stejně dětí i dospělých. Po letech odmlčení jsme se rozhodli kvůli velkému zájmu ” MASKUZANY ” vylepšit a dát jim nový image.

Ti, kteří nevíte o co jde: Nová alternativa chůdového divadla je bez chůd , přičemž loutky dosahují výšky až 3,5 metru! Na na rozdíl od chůdařů jsme schopni účinkovat i na vlhké ulici, ledu či sněhu! Volně se pohybovat například v obchodních domech, co s chůdami není možné.

Představte si, že tramvaj nebo autobus ve kterém cestujete , zastaví nějaká divná bytost. Najednou zjistíte, že kromě té, co Vás zastavila, se kolem autobusu pohybují dvě další bytosti. Se svým “suchým” pohledem ohlížejí cestujících v okně. Obcházejí autobus ze všech stran a lidé nevědí, co se děje. Pro ně to je jen práce, kterou mají “MASKUZANI” dělat. Sledovat a tvářit se “přiblble”. Díky teleskopickému krku, který vysouvají, jsou schopni narůst až do výšky 3,5 metru! Díky tomu jim nedělá problém podívat se například do otevřeného okna bytu na patře. MASKUZANI se mohou procházet spolu, nebo se mohou rozdělit na všechny strany. Stačí když jeden spatří vhodnou situaci (například hezkou dívku) a už jsou zase pohromadě. Když se Vás rozhodnou pronásledovat ,neujdete jim! Dokonce jsou takoví zvědaví, že si hlavami prohlédnou i vaši nákupní tašku. Ničeho se však nedotknou, vše jen zkoumají svérázným pohledem. Diváky se stávají lidé, kteří MASKUZANY uvidí. Tahají je za sebou pro jejich zvědavost, co se ještě může stát! Smích určitě chybět nebude…

Popis MASKUZANA :
- Výška: 300 - 350 cm
- Barva vlasů: šedá
- Barva očí: šedá
- Barva oblečení: šedá
- Počet: 1-3 kusy