Cukrová vata na retro vozíku / svítící cukrová vata
Cukrová vata na retro vozíku / svítící cukrová vata
Cukrová vata na retro vozíku / svítící cukrová vata
Cukrová vata na retro vozíku / svítící cukrová vata
0 0 0
Doprovodné atrakce / Cukrová vata, pukance a iné občerstvenie / Cukrová vata na retro vozíku / svítící cukrová vata

Cukrová vata na retro vozíku / svítící cukrová vata

Praha Celá ČR / SR 1

Info

Cukrová vata je zvláštní druh cukrové sladkosti, která je tvořena typickou lehkou vzdušnou hmotou o různé barvě, v závislosti na použitém barvivu. Vyrábí se v mnoha lahodných příchutích. Vzhledově i na dotek je podobná vatě. Principem výroby je roztavení krystalického cukru na karamel, který je pak odstředivou silou vháněn do bubnu stroje, ve kterém se ochlazuje a zpátky cukernatí. Takto vzniklá slabá vlákna se pak namotávají na papírový kornout a podávají se ke konzumaci. V nabídce máme široké množství příchutí, které vždy připravujeme těsně před samotnou akcí, tím zajistíme absolutní čerstvost celé směsi a vždy skvělou chuť cukrové vaty.  Náš stroj na cukrovou varu je umístěn v originálně upraveném RETRO vozíku pro skvělou reprezentaci Vaší kulturní či reklamní akce. 
NOVINKA!!! 
Naprostá novinka v oblasti gastronomie! Ohromte své kolegy, partnery a zákazníky něčím co ještě neviděli. 
Nabízíme svítící cukrovou vatu, jedná se o originální led technologii, která je umístěna ve speciálním kornoutu a prosvěcuje celou porci cukrové vaty. Skvělé na samotné technologii je, že po konzumaci vaty Vám LED světélko zůstane na památku. Chcete-li své zákazníky ohromit ještě více, potiskneme vám kornouty na cukrovou varu vaším logem. 
Druhy pronájmu:  Stroj se vždy pronajímá s vyškolenou obsluhou, která se postará o bezproblémovou výrobu cukrové vaty v maximálním možném množství a kvalitě. Základní varianta obsahuje předem pevně domluvenou hodinovou sazbu, bez ohledu na množství vyrobené cukrové vaty. Částku hradí objednavatel, cukrová vata je rozdávána zdarma.  Náš stroj vyrobí až 150 porcí cukrové vaty do hodiny.  Příchuť: banán, citron, višeň, ostružina, pomeranč, zelené jablko, malina, kiwi.  Obsluha je vždy upravena oblečena dle tipu akce. Na přání může být oblečena i v elegantním rondonu.