BUBNY PRO VÁS s Milanen (DJ Arnošt)
BUBNY PRO VÁS s Milanen (DJ Arnošt)
BUBNY PRO VÁS s Milanen (DJ Arnošt)
0 0 0

BUBNY PRO VÁS s Milanen (DJ Arnošt)

Kroměříž Celá ČR / SR 1 - 2

Info

Tento muzikant už rozbubnoval žáky i s pedagogy ve školách, školkách, davy v ulicích i na náměstích, managery ve firmách, nejednu ZOO, nakupující v obchodních centrech, relaxující v parcích, nevěsty, ženichy, svatebčany, oslavence i festivalové návštěvníky….

Milan je léty prověřený umělec, jenž tedy má nespočet zkušeností, tvoří bubenické show na míru pro velké i malé kulturně-společenské události všeho typu, což je vždy jedinečným zážitkem pro publikum, které může být složené výhradně z dětí, ale i jen z dospěláků, včetně prarodičů. Publikum tedy klidně může být z demografického pohledu i namíchané. Co se spolupráce s dětmi týče, optimální jsou děti od předškoláků, až po seniory. Ano, poté, co Milan návštěvníkům rozdá jím přivezené nejrůznější bubínky a rytmické nástroje, nejen, že se v divácích proměněných na účinkující probudí muzikantské geny, ale při této produkci se skutečně všichni vyřádí jako malé děti.

Hudba spojuje, boří hranice, a především baví každého z nás. Bubnování v Milanovém pojetí je unikátní, skutečně interaktivní show, jež strhne každého. Chcete-li se před přáteli, kolegy, obchodními partnery i rodinou blejsknout, chcete-li dětem dopřát jim přirozenou aktivitu, nyní máte příležitost objednat zcela jedinečnou zábavu, oživení, které nadchne každého, na co všichni budou dlouho vzpomínat, u čeho si zcela určitě i přítomní duševně odpočinou. Mimochodem, na mnohé teambuildingy je Milan se svou produkcí zván i opakovaně, do mnohých školek už jezdí s naprostou pravidelností. Jde o relax, při kterém se upevňují vztahy, publikum s úsměvem komunikuje s účinkujícím, ale i mezi sebou, otevírají se přirozenou formou témata, která jsou i citlivá, jako například šikana a podobně. Tedy krom zážitku si nejen děti z této show odnesou nejedno poučení, nejednomu managerovi se zvedne sebevědomí a podobně. Skutečně, tato aktivita je nejen formou aktivního odpočinku, ale uvolněná atmosféra a otevíraná témata mohou i motivovat, probouzet touhy, fantasii…

Toto vystoupení není vyloženě vhodné pro nejmenší děti (cca do 3 let). Realizuje se v přibližné délce 60 až 120 min., ovšem rozsah a obsah lze individuálně dle předchozí dohody měnit, a to včetně užití hudebních podkladů, jenž v určité části show jsou nezbytnou součástí. Například lze po předchozí dohodě zapojit svatební hosty, aby bubnovali nejoblíbenější songy nevěsty, ženicha, rodičů a podobně. Show dle dohody může být prodloužena například i o minidiskotéku.