B-Trio
B-Trio
B-Trio
B-Trio
0 0 0

B-Trio

Kutná Hora Celá ČR / SR 3

Info

Skupina B-Trio vznikla v roce 2012 z country kapely Brzdaři.

Kapela Brzdaři již mnoho let existovala ve třech sestavách a po celou dobu nám naši fanoušci vyčítali, že když vidí na plakátě Brzdaři nikdy vlastně neví, do čeho jdou a která z našich tří sestav bude vystupovat.

A tak jsme se nakonec rozhodli vyřešit vše změnou názvu kapely. Bluegrassové sestavě jsme ponechali původní název Brzdaři, který je dnes již v českém bluegrassovém prostředí známým pojmem. Country sestava dostala název B-Trio, abychom si z těch původních Brzdařů ponechali alespoň něco (v tomto případě písmeno “B”). No, a třetí sestava vystupuje pod názvem Johnny Cash Revival a již sám název říká, jakou muziku chceme v téhle sestavě hrát.

Nakonec jsme repertoár B-Tria rozšířili i o skladby, které rozhodně nelze zařadit do “škatulky” country. Ale hrajeme je jednak proto, že se nám líbí, druhak (a to hlavně) proto, že je od nás naši posluchači chtějí slyšet. A tak si našich akcích můžete poslechnout nejen písně Michala Tučného, Pavla Bobka, Greenhorns, Honzy Nedvěda a dalších, ale také staré pecky od Olympicu, Katapultu a dalších legend…