Trio Nabaru
Trio Nabaru
Trio Nabaru
Trio Nabaru
Trio Nabaru
0 0 0

Trio Nabaru

Praha Celá ČR / SR 2 - 3 CZ / EN

Info

Dívčí trio Nabaru hraje převážně vlastní autorskou tvorbu, blízká je jim však i tvorba Jaroslava Ježka, jazzové standardy a další písně, které nesou zajímavé poselství a oplývají pěknou melodií.
Jako zkušené hudebnice jsou však schopné zahrát i mnoho dalších známých písní z různých žánrových odvětví (rock, pop, folk, lidovka…).
Dívčí trio hraje většinou akusticky. Doprovodem tří hlasů bývá kytara, cajon a piano.

Reference

"Vaše vystoupení v Radobytcích bylo moc fajn. Držím Vám palce do další činnosti."
Vladimír Fučík

"Když se dají dohromady tři milé, vtipné a talentované holky, které mají vášeň pro muziku, kterou dělají, je to pohlcující. Jejich zápal a zároveň lehkost jsem si nejen užila, ale povzbudilo mne to dělat věci, které mám ráda, pořádně smile
Rozhodně doporučuji jakékoli setkání s nimi!"
Anna Váňová

"Na koncertě této kapely jsem byla zatím dvakrát a pokaždé to byl skvělý nevšední zážitek. Tři prima holky, které krásně zpívají, hrají, povídají i se smějí. Kdo jste je ještě neslyšel, určitě si to zapište do vašeho TO DO LISTU! smile"
Marie Bendová

"Skvělá domluva, skvělý repertoár, skvělé vystupování - Trio Nabaru jsme měli jako svatební kapelu a můžeme jen doporučit (nejen na svatbu). Žádné vyčpělé fláky, samohrajky či rozladěný zpěv, ale tři úžasné zpěvačky hrající na různé nástroje osvěžujícně provedenou hudbu, která zahojí všechny šrámy a prohloubí vaši lásku. Nebudete litovat 10/10"
Vít Fučík