JULIA SHOW - Znáte z Kameňáku
JULIA SHOW - Znáte z Kameňáku
JULIA SHOW - Znáte z Kameňáku
JULIA SHOW - Znáte z Kameňáku
0 0 0
Show programy / Travesti show / JULIA SHOW - Znáte z Kameňáku

JULIA SHOW - Znáte z Kameňáku

Praha Celá ČR / SR 2 - 10

Info

Nabízíme velkolepou SHOW včetně DJ, ozvučení, osvětlení.
Možnost k travesti přidat karaoke a taneční hudbu po skončení show.

JULIA SHOW patří mezi nejlepší travesti show u nás a hlavní protagonistka Julia Landis je jedna z hlavních hvězd české travesti scény. Je to atraktivní travesti umělkyně, ztvárňující převážně role ženských populárních zpěvaček, kterými jsou například: Iveta Bartošová, Helena Vondráčková, Lara Fabian, Lucie Bílá, ale i Geri Halliwell, Cher, či Tina Turner a jiné.

Díky svému neotřelému a upřímnému humoru si dokáže získat a podmanit jakékoliv publikum.

Oblibu u české i zahraniční veřejnosti si získala nejen svou skvělou vizáží, příjemným vystupováním, ale i perfektním, profesionálním, pohodovým přístupem.

Nejčastěji ji uvidíte vystupovat i s dalšími travesti umělkyněmi, a na rovinu, je to show, na kterou chodí jak svobodní, tak zadaní, jak mladí, tak staří, prostě všichni!

Nevíte, jak zviditelnit Váš klub/restauraci/kavárnu a získat nové klienty do svého podniku? Nabízíme Vám velkolepou, luxusní a bohatou travesti show s přední českou travesti umělkyní Julií Landis. Neznáte? Vzpomeňte si na paní učitelku Evu Vítkovou z filmu „Kameňák,“ nebo divadelní komedii „Tanec mezi vejci,“ kde hrála například po boku Stely Zázvorkové nebo Anife Vyskočilové. Julia je známá také v zahraničí. Se svým angažmá se dostala například do Německa, Polska, Chorvatska a Slovenska. Pokud máte o případnou spolupráci zájem, neváhejte nás kontaktovat.