Handstand David Pargač
Handstand David Pargač
Handstand David Pargač
Handstand David Pargač
0 0 0

Handstand David Pargač

Ostrava Celá ČR / SR 1

Info

Díky mému rodnému městu Frenštátu pod Radhoštěm jsem se setkal s něčím co mi opravdu přirostlo k srdci a to je „pohyb“.
Od svých 9 let aktivně sportuji. Začal jsem s brazilským bojovým tancem Abada Capoeira, ve kterém jsem se později stal členem Czech Capoeira team, se kterým jsem aktivně vystupoval po celé České republice.
Od roku 2007 jsem se věnoval freestyle karate (Extrem Martial Artz) ve skupině PROTRICK a krátce na to jsem se usadil u tance, který se pro mne stal srdcovým a tím je Break dance. Breakdance se nyní věnuji sportovně na profi úrovni.
K mému největšímu úspěchu patří překonání Guinessového světového rekordu ve skoku na jedné ruce (97 skoků) v roce 2011. Po zápisu v Guinessově knize, jsem v roce 2013 taktéž překonal světový rekord ve skoku na jedné ruce (112 skoků). Mohli jste mě také vidět v českých televizních soutěžích, například Talentmania (2010), Českoslovesko má talent (2011, 2013), i v zahraniční – Das Supertalent RTL (Německo).
Později jsem se rozhodl věnovat plně disciplíně „handstand“, neboli stoje na rukou. Jeho propracování jsem po čase použil v silové akrobacii na židlích. Společně se společností Cirkus trochu jinak jsme vytvořili několik vystoupení, které zpestřují jakoukoli společenskou událost.

HANDSTAND SHOW na artistických židlích
ELVIS HANDSTAND SHOW
Technické požadavky: výška min. 3,5 m, prostor 3 x 3 m, šatna, ozvučení, osvětlení
STREET DANCE SHOW
Technické požadavky: prostor 3 x 3 m, šatna, ozvučení, osvětlení