DJ na svatbu
DJ na svatbu
DJ na svatbu
DJ na svatbu
DJ na svatbu
0 0 0
Hudba / DJs / DJ na svatbu

DJ na svatbu

Velké Hamry (okr. Jablonec nad Nisou) Celá ČR / SR 1

Info

DJ na svatbu po celé ČR. Hledáte DJe na svatbu? Jsme tu pro Vás již 8 let a za sebou máme již přes 260 svatebních oslav a party.

Za tuto dobu jsme posbírali mnoho zkušeností s akcemi tohoto typu, rozšířili jsme nabídku služeb a v neposlední řadě jsme se vypracovali k rozsáhlému hudebnímu archívu.

Možná stále zvažujete mezi živou hudbou (skupinou) a diskžokejem. Pokud jste se rozhodli pro diskžokeje, nebo pro kombinaci DJe s kapelou, jste na správném místě. Určitě Vás nechceme přesvědčovat, že je lepší to nebo ono, obě varianty mají svá pro a proti a konečné rozhodnutí je vždy na Vás.

Každý z nás má ale určitě neblahou zkušenost s nějakým „DJem“ na diskotéce, který si hraje sám pro sebe a zahleděný do mixážního pultu, se snaží mixovat nějakou úžasnou novinku, kterou nikdo nezná. Celou noc stejný rytmus, nehledě na to, že nechat si zahrát svojí oblíbenou písničku je skoro nemožné. Tak tohle se Vám s námi určitě nestane. Chápeme, jak je pro Vás tento den důležitý a uděláme vše pro Vaši spokojenost. V našem zájmu je udržet veselou náladu a příjemnou atmosféru po celou dobu Vaší svatební oslavy. Vzhledem k tomu, že se jedná o uzavřenou společnost, záleží jen na Vašich přáních, jakou hudbu budete poslouchat. Repertoár je skutečně velmi bohatý a pestrý, od „oldies“ hitů let 60-tých, přes slavnou éru 70. a 80. let, disco hity 90.let, českou a slovenskou scénu, rock, dechovku až po současné hity. Já a můj kolega jsme odehráli přes 260 svateb a tak dokážeme odhadnout, co kdy zahrát, aby nálada neopadala, ale spíš gradovala.
Máme letité zkušenosti a dokážeme zahrát cokoli. Celou svatební party provázíme srozumitelným mluveným slovem. Při moderování svatby klademe důraz na to, že svatba je především Váš velký den, směřujeme tedy veškerou pozornost na novomanžele a nemáme potřebu, zbytečně se předvádět.

Reference

Heureka.cz
Marius Pedersen
Allegro